На користь податкової служби Полтавщини вирішено справи на суму понад 4 млн гривень

Протягом січня 2023 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з минулих років, знаходиться 1439 справ за позовами платників податків до органів ДПС, на загальну суму 7 835,5 млн гривень.

Значну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи за позовами платників податків до органів ДПС про визнання  недійсними/нечинними податкових повідомлень-рішень - 574 справи на загальну суму 7 814,2 млн грн (в тому числі 2 на суму 41,74 тис грн порушені в 2023 році).

З початку 2023 року судовими інстанціями області розглянуто 10 справ як за позовами органів ДПС, так і платників податків на загальну суму 4,4 млн гривень.    З них вирішено 4 справи на користь податківців та відсуджено до скарбниць держави 4,18 млн грн (95% від суми позовних вимог). Натомість щодо 6 справ правосуддя стало на бік платників податків, загальна сума за такими справами склала 0,29 млн грн (5 % від суми позовних вимог).