У Оржицькій  ДПІ відбувся навчальний практикум

  • 97

Фото без опису

 

       У Центрі обслуговування платників Оржицької державної податкової  інспекції Головного управління ДПС у Полтавській  області відбувся практикум за участі начальника Оржицької ДПІ Раїси Мазняк з питання подання звітності фізичними особами-підприємцями.
 Посадовець розповіла про безкоштовний сервіс ДПС України - Електронний кабінет, який працює цілодобово в режимі реального часу та дозволяє платнику податків звітувати, не відвідуючи Центри обслуговування платників. 

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Під час практикуму, Раїса Мазняк роз’яснила та продемонструвала платникам єдиного податку – фізичним особам-підприємцям сам процес електронного звітування. Звернула увагу, що податкова декларація платника єдиного податку - фізичної особи-підприємця подається за новою формою (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15 грудня 2022 року №438). 

Зосередила увагу присутніх, що громадяни, фізичні особи – підприємці (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування) та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, за результатами 2022 року з урахуванням вимог Закону України від 15 березня 2022 року № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» подають Декларацію про майновий стан і доходи за новою формою до 01 травня 2023 року (включно) . 

Захід відбувся у конструктивному форматі, платники отримали вичерпні відповіді на усі свої запитання.                  

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу   

«InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot

     Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук:

       Державна податкова служба  України  https://www.facebook.com/TaxUkraine

          та  ДПС у Полтавській області  https://www.facebook.com/tax.poltava/

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua 

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube  youtube.com/TaxUkraine

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua 

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube  youtube.com/TaxUkraine