Податкові борги полтавських платників скоротилися на понад 12 млн гривень

  • 84

Фото без опису

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили що, на сьогодні податковий борг платників податків, що перебувають на обліку у Полтавській області становить 11 478,1 млн гривень. Як зазначив заступник начальника Олег Волошинов, за підсумками січня 2023 року надходження коштів в рахунок погашення податкового боргу до державного бюджету склали 12,2 млн гривень.

Надходження від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості              з єдиного внеску за січень поточного року склали 4,7 млн гривень.

Окрім того, сума коштів від реалізації безхазяйного майна до державного бюджету склала 8,2 тис грн, до місцевого бюджету - 6,0 тис гривень.

Робота з недопущення та погашення податкового боргу залишається пріоритетним напрямом діяльності податкової служби. Від так, станом на початок лютого 2023 року в управлінні по роботі з податковим боргом на супроводженні перебуває 355 судових справ. Упродовж січня в ході розгляду справ надійшло 28 судових рішень, з них: 20 – на користь ГУ ДПС у Полтавській області, 8 – на користь платника.

Інформуємо про те, що переглянути інформацію щодо наявності/відсутності податкового боргу та стан розрахунків з бюджетами та соціальними фондами можна у приватній частині електронного кабінету платника: https://cabinet.tax.gov.ua.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області