Обговорили порядок спільних дій щодо профілактики отруєнь бджіл

Селищна рада ініціювала зустріч фахівців Держпродспоживслужби з пасічниками, представниками аграрних підприємств і фермерських господарств-виробників рослинницької продукції, старостами, щоб завчасно, до початку сезону, обговорити питання попередження та недопущення випадків масових отруєнь бджіл та їх загибелі, порядок оповіщення, взаємодії та комунікацій під час використання засобів захисту рослин та агрохімікатів при проведенні весняно-польових робіт. Проводив зустріч заступник селищного голови Василь Яковенко, який у виконавчому комітеті селищної ради очолює постійну комісію з питань бджільництва. На нараді порушили питання безпечного застосування пестицидів, нагадали пасічникам про порядок реєстрації пасік та отримання ветеринарного паспорта, ознайомили з межами санітарних зон та досягли спільних домовленостей у вирішенні проблемних питань.