Сазонівці зберігають пам’ять про відому землячку Діану Петриненко

Фото без описуФото без опису

7 лютого у селі Сазонівка, на малій батьківщині Народної артистки, оперної співачки Діани Петриненко, на честь 93-ї річниці від дня її народження провели меморіальний захід. За чашкою запашного чаю зі смаколиками учасники зустрічі згадали біографію легендарної землячки, намилувалися її солов'їним співом, послухали декламування віршів поетеси Віри Кропивко, присвячені Діані Петриненко, у виконанні знаного краєзнавця та геральдиста Станіслава Дерев'янка. Саме пан Станіслав з власної ініціативи виготовив таблички з назвою вулиці імені Д. Петриненко та номером, які, за згодою власниць Тетяни Яненко та Анжеліки Колісник, будуть прикріплені на будівлі магазину "Рідний край" при в'їзді у село. Захід пройшов у теплій, невимушеній, дружній атмосфері. Дякуємо небайдужим сазонівцям, старості Сазонівського старостинського округу Валентині Чмихало, гостям із села Заріг – Станіславу Дерев’янку та старості Володимиру Тараненку - за організацію та участь у заході на вшанування пам'яті славної землячки Діани Гнатівни Петриненко.