У Оржицькій школі відбулася презентація книги подружжя Карлайл

Відразу після нового року ми писали, що наша землячка – оржичанка Євгенія Мирошниченко Chepurna.art передала для бібліотек та шкіл громади 40 примірників дитячої книжки американських письменників Річарда і Елізи Карлайл.

П'ятикласники Оржицької школи мали унікальну можливість першими із жителів громади познайомитися із нею.

Книгу «Життєствердні історії та пригоди поні Тоні та його друзів» двома мовами (українською та англійською) написали українка Elyzaveta Solomatina та її чоловік Річард Карлайл. Ця книга видана в Україні під час війни - у лютому-березні 2022 року. Вона розповідає про поні Тоні, який зазнавав булінгу, але йому вистачило духу, щоб витримати цькування та допомогти іншим подолати страхи.

Навесні та влітку презентації книги вже відбулися в США, Польщі, Швейцарії, Німеччині, Італії та Іспанії. У книги цікавий дизайн, а ще вона допоможе вивчити англійську мову та повправлятися у читанні, навчить життєвих істин.

Ми дякуємо подружжю Карлайл та Євгенії Мирошниченко за цінний подарунок. Адже читання, та ще і на такі важливі теми, виховує у дитині особистість.