Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує підвищувати правову обізнаність громадян

  • 102

Фото без опису

 

‼️ Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує підвищувати правову обізнаність громадян та вже четвертий рік поспіль випускає щомісячну юридично-просвітницьку газету 🗞📰 «Правовий вісник».

🔰 Перший у цьому році, січневий❄️ випуск видання розповість читачам про найцікавіші новини із життя системи безоплатної правової допомоги Полтавщини, ініціативи, новації чинного законодавства, новини від партнерів та найактуальніші юридичні консультації.

У січневому випуску видання читайте:

✅ як система БПД Полтавщини інформує про права переселенців, як захищає їх права, як комунікує з партнерами та знаходить нових;

✅ що змінилося для застрахованих осіб з 1 січня 2023 року;

✅ як Терешківська громада працює, щоб наблизити перемогу;

✅ у яких випадках подається уточнююча одноразова (спеціальна) добровільна декларація;

✅ що змінилось з 1 січня 2023 року для громадян, які отримують державні соціальні допомоги;

✅ про новації митного законодавства;

✅ як діють органи студентського самоврядування на прикладі Полтавського юридичного інституту.

Серед постійних рубрик видання: приклади успішного захисту; фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

🟢 До уваги читачів «Правового вісника» зразки документів правового та процесуального характеру, приклади успішної практики системи БПД.

☝️ Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та новин у чинному законодавстві підписуйтеся ✔️на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

‼️ З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут

Дякуємо 🤗 партнерам за підготовку чергового випуску видання.