Більш ніж 11 млрд гривень єдиного внеску спрямували роботодавці Полтавщини до державних цільових фондів

  • 88

Фото без опису

 

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує громадян про те, що у 2022 році надходження з єдиного внеску сягнули відмітки 11 млрд 718 млн гривень. Як проінформував пресу заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олег Волошинов, завдяки відповідальній позиції бізнесу в питаннях сплати єдиного внеску відбувся приріст надходжень, а саме у порівнянні з аналогічним періодом минулого року платежі зросли на суму 2 млрд 41 млн гривень, або на 21,1 відсотки.

Керівник обласного управління ДПС підкреслив, що цілеспрямована спільна діяльність з легалізації праці та виплати офіційної заробітної плати позитивно позначається на надходженнях з ЄВ та стабільності числа застрахованих осіб.

В Головному управлінні ДПС в області знов звернули увагу, що постійно перебувають на зворотному зв’язку з платниками. До послуг полтавців –комунікаційна податкова платформа https://poltava.ikc@tax.gov.ua та субсайт Головного управління ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС https://poltava.tax.gov.ua/, офіційна сторінка у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/tax.poltava.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області