На Оржицю чекає непересічна мистецька подія - моновистава "Отвєтка@ua"

19 січня о 14.00 на Оржицю чекає непересічна мистецька подія. Актриса театру і кіно, оржиччанка Ольга Чернявська (Дерев’янко) представить землякам моновиставу "Отвєтка@ua", присвячену Герою України Василю Сліпаку, котрий заворожував своїм співом найліпші оперні сцени Європи, але коли Батьківщина опинилась у вогні, проміняв усі привілеї світського життя на суворий бліндаж. У 48 років рашистська снайперська куля перервала його життя у червні 2016-го... Моновистава, зрежисована Богданом Чернявським, заслуженим артистом України, з великим успіхом пройшла на сценах Києва, Львова, Полтави, Кракова. В очікуванні постановки на сцені Оржицького центру культури і дозвлілля, дякуємо Ользі та Богдану Чернявським за те, що відгукнулися на запрошення селищної ради та люб’язно зголосилися благодійно, без оплати для себе, представити моновиставу своїм землякам. Усі зібрані у скриньку кошти будуть передані для потреб військовослужбовців ЗСУ – жителів Оржицької громади. Впевнені, що актуальна тематика постановки знайде відгук у серцях глядачів - жителів та гостей Оржицької громади.