Новорічно –різдвяні дива для дітей тривають

Фото без описуФото без описуФото без опису

Ці новорічно-різдвяні дива для малих українців продовжують творити небайдужі турботливі дорослі. Так, сьогодні наша землячка – оржичанка Євгенія Мирошниченко Chepurna.art передала до селищної ради 25 новорічних подарунків –солодощі та подушечки-думки. Їх отримають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування – учні шкіл громади та четверо малих переселенців, які мешкають зі своїми опікунами у нашій громаді. Євгенія Мирошниченко – знана в Україні і за кордоном художниця, автор персональних і групових виставок, номінатка на премію Woman Art awаrd 2020 року, сертифікований художник UNESCO, з початку війни займається благодійництвом. Своє життєве кредо – «кожен день вчитися бачити красу, відчувати, любити і жити» - мисткиня втілює не тільки у творчості, а й у щоденних добрих справах. Крім подарунків для дітей, Євгенія передала для бібліотек та шкіл громади 40 примірників дитячої книжки американських письменників Річарда і Елізи Карлайл на українській та англійській мовах. Про презентацію цього видання у КЗ «Публічна бібліотека» ми обов’язково розкажемо. А наразі дякуємо Вам, Женю, за щире серце і підтримку громади, пишаємося Вами - талановитою і успішною землячкою.