До уваги жителів громади - отримувачів державних соціальних допомог та пільг

До уваги жителів громади - отримувачів державних соціальних допомог та пільг

Відповідно до прийнятої 27.12.2022 на засіданні Уряду постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214» з 01.01.2023 року буде припинено виплату соціальних допомог та пільг, яка виплачувалась автоматично, окремим категоріям отримувачів, які проживають на територіях, на яких НЕ ведуться бойові дії. Щоб підтвердити право на продовження виплати допомог і надання пільг, зокрема, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільги, необхідно подати новий пакет документів через уповноважених осіб у старостинських округах громади, жителі смт Оржиця – у 8 каб. відділу соціального захисту населення.

Продовжено виплату державних допомог, без подачі нового пакету документів, на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування, а саме:

на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

на дітей, хворих на тяжкі захворювання;

дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ гр. внаслідок психічного розладу;

особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.Фото без опису