Війна обірвала життя 25-річного старшого солдата Слинька Віталія

Чорна звістка вчора не обминула нашу громаду. Офіційно стало відома, що 24 грудня 2022 року близько 12.00 під час оборонних дій в районі с.Кліщіївка Донецької області під час обстрілів ворогом позицій наших підрозділів, осколками від розриву ворожої міни отримав поранення несумісні із життям старший солдат Слинько Віталій Володимирович. Загинув 25-річний хлопець, який, ще зовсім не бачивши життя, опинився у самісінькому пеклі війни. За своє коротке життя оржичанин Слинько Віталій встиг так мало і так багато: закінчив Оржицьку школу та Черкаський будівельний ліцей, відслужив строкову військову службу, 24 червня цього року за мобілізацією став на захист Вітчизни та рівно через пів року загинув, як Герой, за свою рідну землю, за нас, українців.

Щирі співчуття родині, рідним та близьким Віталія. Вічна слава і незгасна світла пам’ять Герою!