Нова допомога від USAID “ГОВЕРЛА”

Фото без описуФото без опису

Сьогодні надійшла нова частина обладнання для забезпечення життєдіяльності громади у рамках взаємодії Оржицької селищної ради з проєктом USAID “ГОВЕРЛА”. Два заклади гуманітарної сфери отримали сучасні 6-конфорні електричні кухонні плити. Дякуємо проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні за підтримку громади та надану допомогу впродовж усього часу партнерства!

Довідково: USAID — це незалежне агентство федерального уряду США. Воно відповідає за невійськову допомогу іншим країнам. В Україні агентство USAID має проєкт “ГОВЕРЛА”, основна мета якого — підвищити ефективність роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування. З вересня 2021 року Оржицька селищна рада є однією з п’яти в області громад-партнерок проєкту.