На сесії селищної ради

На сесії селищної ради

На засіданні двадцять другої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання, яке відбулося у п’ятницю, 16 грудня, депутати розглянули сім питань порядку денного. Підсумовуючи фінансовий рік, було внесено зміни до ряду цільових програм, зокрема, до Програми матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру, у тому числі в умовах воєнного стану, їх наслідків на території Оржицької селищної ради, Програми розвитку та фінансової підтримки житлово-комунального господарства Оржицької селищної ради на 2022-2024 роки, Програм відзначення памятних дат, ювілеїв та інших заходів Оржицької селищної ради на 2022 рік, Програми розвитку місцевого самоврядування на 2022-2025 роки. За рахунок зекономлених коштів за вказаними програмами будуть придбані 2 генератори для Чевельчанського та Чутівського старостату, один генератор для закладу культури, резервний насос для потреб КП «Оржиця-водоканал» та кисневу станцію для КНП «Оржицька лікарня». Відповідно до внесених вище змін, депутати розглянули та затвердили зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік. У повному обсязі буде здійснена проплата за енергоносії та оплата праці бюджетників. Окремими рішеннями сесії надані матеріальні допомоги пораненому військовослужбовцю та онкохворим. Рішення сесії селищної ради від 16.12.2022 будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Оржицької селищної ради у встановлені законодавством терміни.

и ещё 2

Статистика и объявления