ВИМУШЕНО ПЕРЕСЕЛЕНІ РОДИНИ ВДЕВ’ЯТЕ ЦЕНТРАЛІЗОВАНО ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Фото без описуФото без описуФото без опису

485 родин вимушено переселених до нашої громади у селищній раді та у старостатах змогли вчергове отримати гуманітарну допомогу. До вагомих наборів увійшли продукти харчування, надані обласним гуманітарним штабом, Со та Благод Трухіна. Крім того, люди отримали набори з гігієнічними засобами першої потреби від ЮНІСЕФ, доставлені з обласного гуманітарного штабу, та миючі засоби від компанії RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o (Reckitt Benckiser Group), яка зробила свій внесок у програму «Шелтер», що координується Фонд Східна Європа. Усім родинам з дітьми передано набори дитячого одягу за віком. Вимушені переселенці, які зараз проживають в Оржицькій громаді, висловлюють вдячність благочинцям за надану гуманітарну допомогу та психологічну підтримку у цей складний час.