Вийшов вересневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

  • 445

Фото без опису

Про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини, новації чинного законодавства, новини від партнерів та найактуальніші юридичні коментарі читайте у вересневому випуску газети.

6 років поспіль в Україні працюють бюро правової допомоги, які забезпечують доступ до правої допомоги громадян навіть у найвіддаленіших куточках України. Чим займаються бюро правової допомоги, як вони працюють на Полтавщині читайте у черговому випуску видання.

Хоч в країні наразі воєнний стан, проте система БПД ні на день не припиняла свою роботу і продовжує працювати у напрямі захисту прав громадян. Задля найбільшого охоплення громадян правовими послугами, з 20 вересня оголошений конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про особливості конкурсу, вимоги до кандидатів читайте у черговому випуску видання.

Про особливості запровадження Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання БВП, необхідність його створення читайте у вересневому випуску юридично- просвітницької газети «Правовий віник».

Досвід та перспективи реалізації Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення” під час воєнного стану, про все це говорили під час онлайн-зустрічі представники регіональних центрів Полтавської, Сумської та Закарпатської областей. Про деталі зустрічі читайте у вересневому випуску газети.

Про ринок землі в умовах воєнного стану інформує очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), Ірина Свистун.

Про професії, життєве кредо якої рятувати людей з нагод професійного свята - Дня рятувальника розповідають наші партнери - представники Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Питання державної підтримки захисників та захисниць наразі набувають особливого змісту. Адже забезпечення безпеки держави, цілісності її кордонів, збереження життя та здоров’я наших громадян – зараз є першочерговим завданням держави. Про особливості виплати захисникам з обласного бюджету розповідають представники Департаменту соціального захисту Полтавської обласної військової адміністрації.

Воєнний стан змусив мільйонів українців шукати прихистку в інших регіонах і навіть країнах. Першочерговим питанням, яке виникає перед нашими співвітчизниками зберегти життя та забезпечити собі необхідний рівень життя для того, щоб задовольнити свої базові потреби. Знаходячись у пошуку роботи громадяни можуть потратити до рук горе-роботодавців та стати жертвами примусової праці. Про поняття примусової праці, як її розпізнати та уникнути розповідають представники Управління Держпраці у Полтавській області.

Продовжуємо знайомити читачів з успішним досвідом роботи територіальних громад області. У черговому випуску газети маєте можливість ознайомитися зі здобутками Сенчанської сільської територіальної громади Полтавщини у нашій постійній рубриці «Життя ОТГ».

У рубриці «Людина права» своїм досвідом роботи у системі БПД ділиться юрист Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Данило Синельніков.

У вересневому випуску видання читайте про найцікавіші роз’яснення правового характеру у постійних рубриках видання: сторінка адвокат консультує, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

У кожному номері видання читачі мають можливість ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут: https://docs.google.com/.../2PACX-1vR5hmvYTFP2zuBV.../pub...

Приємного читання!