ПРО СПІВПРАЦЮ ОРЖИЦЬКОЇ ГРОМАДИ З ДИТЯЧИМ ФОНДОМ ООН (ЮНІСЕФ)

23 червня 2022 року м.Полтава, за сприяння   Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), відбулася офіційна передача  для 40 громад області  арт-наборів  для проведення занять з дітьми.

Оржицька  територіальна громада, в особі начальника відділу освіти виконавчого комітету Оржицької селищної ради Наталії Стасенко, отримала 9 таких наборів. Набори містять розвиваючі ігри, приладдя для творчості, ручки, олівці, фарби, розраховані для дітей різного віку та  будуть використовуватися педагогами громади для організації змістовного дозвілля дітей, в т.ч. і внутрішньо переміщених осіб.

Полтавською обласною військовою адміністрацією  та Управлінням молоді та спорту,  у рамках акції передачі арт-наборів, були організована зустріч з  волонтерами, проведені майстер-класи по організації дозвілля  з дітьми.

Ця допомога – ще одна спроба повернути нашим дітям дитинство, де світ кольоровий, де панує радість і сміх.