Фото без описуОголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території смт Оржиця

Відповідно до рішення виконавчого комітету Оржицької селищної ради, Лубенського району, Полтавської області від 01.06.2022 року № 1 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів у смт Оржиця», виконавчий комітет Оржицької селищної ради Лубенського району Полтавської області оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів на території смт Оржиця Оржицької селищної ради.

Учасникам для участі в конкурсі необхідно: до 12 год. 00 хв. 30 червня 2022 року подати конкурсну пропозицію за адресою: 37700, Полтавська область, Лубенський район, смт Оржиця, вул.Центральна, 24, кабінет № 23, відділ комунального майна та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Оржицької селищної ради Лубенського району Полтавської області, особисто або надіслати поштою у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцеперебування організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Більш докладно з конкурсною документацією та умовами проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів на території смт Оржиця Оржицької селищної ради можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Оржицької селищної ради Лубенського району Полтавської області за посиланням: https://orz-rada.gov.ua/docs/1235115/