Запобігання вчинення повторних правопорушень особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням

У середу, 16 лютого, фахівцем Лубенського районного сектору № 2 філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області Романом Куликом спільно з головним спеціалістом-фахівцем із соціальної роботи виконавчого комітету Оржицької селищної ради Аліною Храпаль проведено профілактичний виховний захід для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням. Мета заходу - запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень, а також зміна моделі їх поведінки і способу життя.

Під час бесіди учасники заходу визначили перелік проблем, з якими людина зіштовхується в процесі зміни способу життя. Крім того, було розроблено можливі сценарії розвитку подій, які трапляються внаслідок прийняття неправильних рішень. На основі цих сценаріїв спеціалісти надали рекомендації особам, звільнених від відбування покарання з випробуванням, стосовно прийняття правильних рішень у тих чи інших ситуаціях.