До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших державФото без описуФото без опису

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Афганістану у громаді проведено ряд заходів. Селищний голова Олена Сидоренко провела зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав. Керівництво селищної ради, учасники війни в Афганістані та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку землякам- афганцям. Працівниками КЗ «Центр культури і дозвілля» та КЗ "Публічна бібліотека" Оржицької селищної ради проведено захід «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять». Селищний голова Олена Сидоренко, голова Оржицького осередку ГО «Українська спілка ветеранів Афганістану» Микола Яременко та депутат Лубенської районної ради Григорій Рибачов з вітальним словом звернулись до учасників бойових дій на території Республіки Афганістан, як до тих, хто як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру та є гідним прикладом для нинішніх захисників Вітчизни. Присутні згадали поіменно 17 оржиччан, які пройшли лихоліття афганської війни та яких уже  немає в живих, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Творчий колектив Центру культури та дозвілля подарували воїнам-інтернаціоналістам музичні вітання.