Структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області приведено у відповідність до адміністративно-територіального устрою регіону

  • 237

Фото без опису

 

З 01 березня 2022 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) продовжить виконання статутних функцій щодо надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг у новій структурі, приведеній у відповідність до адміністративно-територіального устрою Полтавської області.

Відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України “Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України” від 18.11.2021 № 35, наказу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України “Про затвердження граничної чисельності працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області” від 17.12.2021 № 631-од у структурі управління припиняються: Великобагачанське, Горішньоплавнівське, Диканське, Пирятинське, Полтавське міське, Хорольське відділення; ліквідуються робочі місця в: м. Глобине, м. Гребінка, м. Кобеляки, смт Козельщина, смт Котельва, смт Нові Санжари, смт Семенівка, смт Чутове, смт Шишаки.

У зв’язку з викладеним вище з 01 березня 2022 року Лубенське відділення забезпечуватиме соціальний захист мешканців Лубенського району в складі територій Гребінківської міської, Лубенської міської, Новооржицької селищної, Оржицької селищної, Пирятинської міської, Хорольської міської, Чорнухинської селищної територіальних громад.

 

Адреса розташування відділення

Лубенське відділення

37500, Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Володимирський майдан, 18/2

віддалене робоче місце у м. Хорол

37800, Полтавська обл., м. Хорол,

вул. Небесної Сотні, 78

віддалене робоче місце у м. Пирятин

37000, Полтавська обл., м. Пирятин,

вул. Соборна, 42

віддалене робоче місце у смт Оржиця

37700, Полтавська обл., смт Оржиця,

вул. Центральна, 22

 

Зміна структури робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України ні в якому разі негативно не вплине на вчасність та повноту надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних та соціальних послуг, що є одним із основних незмінних принципів функціонування загальнообов’язкового державного соціального страхування.