Нарада у селищного голови за участю представників Лубенської райдержадміністрації

26 січня з робочим візитом до селищної ради завітали заступник голови Лубенської райдержадміністрації  Тетяна Созінова та завідувач сектору освіти, охорони здоров'я, культури та спорту Ірина Потерайло. У ході наради, проведеної селищним головою Оленою Сидоренко, за участю представників Лубенської РДА, заступника селищного голови Василя Яковенка, начальника відділу освіти виконавчого комітету селищної ради Наталії Стасенко, директора КНП «Оржицький центр ПМСД»  Григорія Ворони обговорили питання вакцинації населення громади та організації нового харчування у закладах освіти громади. Керівники Лубенської РДА були поінформовані про те, що завдяки спільним зусиллям керівників закладів освіти, селищної ради,  комунальних установ і підприємств та їх колективам досягнуто майже  стовідсоткової вакцинації працівників принаймі однією дозою (вакцинуватися від COVID-19 відмовляється один педагог, якого відсторонено від роботи).  Станом на сьогодні вакциновано 75,6 відсотків населення громади.  Нове харчування у школах та дитсадках громади лише другий тиждень як запроваджується, тому на початковому його етапі виникало ряд проблем, пов’язаних із проведенням тендерів на закупівлю продуктів харчування, підготовкою кухарів, частковою відсутністю необхідного обладнання тощо, а також незадоволенням частиною батьків оновленим меню. Однак, як підтверджують спостереження, більшості дітей подобається нове харчування. Тож матимемо надію, що скоро вони привчаться вживати здорову їжу з обмеженою кількістю солі та цукру, жирів рослинного й тваринного походження та субпродуктів, принаймі в школі чи дитсадку.