Виїзний прийом громадян заступником селищного голови Юрієм Олійником

У вівторок, 25 січня, заступник Оржицького селищного голови Юрій Олійник провів виїзний прийом громадян у Круподеринському, Сазонівському та Чевельчанському старостинських округах. Окрім особистих питань, у жителів сіл викликає занепокоєння відсутність аптек і, як наслідок, неможливість купити ліки у терміновому порядку. Також, уже не один рік для жителів сіл Сазонівка та Чевельча важливим є питання дорожного сполучення. Заступник голови запевнив, що ця проблема наразі активно вирішується, а люди можуть у цьому пересвідчитися самостійно: відбувається підготовка до ремонтних робіт, а саме - розчищення узбіччя для роботи спецтехніки, безпечного проїзду транспортних засобів та для забезпечення просушування дороги від надмірної вологи, що дозволить збільшити термін її експлуатації.

Юрій Олійник обговорив зі старостами питання, що стосуються закладів соціальної сфери, стану доріг та благоустрою населених пунктів.