На засіданні виконавчого комітету

13 грудня, відразу після завершення апаратної наради, провели засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому розглянули 14 питань порядку денного. Члени виконкому розглянули та схвалили проект рішення «Про бюджет Оржицької селищної територіальної громади на 2022 рік», визначили та затвердили перелік підприємств, об’єктів та видів робіт для відбування правопорушниками адміністративного стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт, відбування кримінального покарання у виді громадських робіт на території Оржицької селищної ради на 2022 рік. Крім того, було надано дозволи на здійснення правочину, що стосується майнового права неповнолітнього,  розміщення зовнішньої реклами, видалення дерев у селах Золотухи, Нижній Іржавець та смт Оржиця. Члени виконкому уповноважили старосту Золотухинського старостинського округу Вірченка І.В. на вчинення нотаріальних дій, затвердили план роботи виконавчого комітету Оржицької селищної ради на 2022 рік та надали повноваження відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Оржицької селищної ради щодо присвоєння адрес об'єктам будівництва, об'єктам нерухомого майна.

Рішення виконавчого комітету селищної ради від 13 грудня 2022 року будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради.