Відбулися комісійні перевірки на дотримання карантинних вимог і Тимчасових рекомендацій

У середу, 8 грудня 2021 року, завідувачем сектору з питань цивільного захисту, інформаційних технологій та захисту даних виконавчого комітету Оржицької селищної ради Олександром Орловським спільно з представниками Лубенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області та сектору поліцейської діяльності № 1 відділення № 2 Лубенського РВП ГУ НП в Полтавській області проведено комісійні перевірки закладів торгівлі смт. Оржиця на дотримання карантинних вимог та виконання рекомендацій, які зазначені у постанові головного державного санітарного лікаря від 09.05.2020 року № 17 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".