Відбулися громадські слухання щодо підтримки кандидата на посаду старости Золотухинського старостинського округу

04 грудня у селах Золотухи та Тарасенкове пройшли громадські слухання щодо підтримки запропонованої кандидатури Вірченка Івана Віталійовича на посаду старости Золотухинського старостинського округу. Перед жителями сіл виступила Світлана Маслак, перший заступник селищного голови, яка поінформувала про процедуру проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости та результати проведеного у листопаді опитування жителів старостинського округу. Так, у підписних листах свою довіру Івану Вірченку висловили 279 чол. з 801 жителя сіл Золотухи та Тарасенкове, які є громадянами України і мають право голосу на виборах. Кандидат на посаду старости Іван Вірченко у виступі розповів про плани щодо розвитку сіл, висловив сподівання на підтримку з боку керівництва базового господарства СТОВ «АФ «Оржицька» та запевнив жителів старостинського округу, що має бажання та сили бути старостою, працювати на благо людей та відстоювати їх інтереси. Учасники слухань мали змогу задати питання кандидату та у своїх виступах висловили довіру кандидату і побажали плідної роботи на благо громади. Враховуючи підтримку більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, кандидатура на посаду старости Золотухинського старостинського округу Вірченка Івана Віталійовича вважається погодженою з жителями Золотухинського старостинського округу.

За результатами громадських слухань буде рекомендовано Оржицькому селищному голові Олені Сидоренко винести на розгляд Оржицької селищної ради проект рішення щодо затвердження Вірченка Івана Віталійовича на посаду старости Золотухинського старостинського округу.