3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю

Шановні жителі Оржицької громади!

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали важкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу та непохитну віру в життя.

Ми всіма силами намагаємося і будемо намагатися створювати для людей з інвалідністю гідні умови та рівні можливості. Практика демонструє, що люди з інвалідністю можуть бути і стають активними членами суспільства.

Висловлюю вдячність тим, хто опікується людьми з особливими потребами – працівникам соціальних установ, громадським організаціям та небайдужим громадянам за щоденну підтримку і допомогу, які є реальним виявом милосердя, людяності та любові до ближнього. Найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичу міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки в усіх життєвих випробуваннях.

Від імені виконавчого комітету

та депутатського корпусу