Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

01 грудня під головуванням заступника селищного голови Василя Яковенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Оржицької селищної ради, працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На комісію було винесено п’ять питань, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справах дітей та фахівець із соціальної роботи виконавчого комітету селищної ради. Розглядалися питання про неналежне виконання батьківських обов'язків, здійснення правочину від імені неповнолітньої дитини, виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту», роботу міждисциплінарної комісії.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.