До уваги жителів Золотухинського старостинського округу: громадські слухання

До уваги жителів Золотухинського старостинського округу!

Громадські слухання щодо підтримки запропонованої кандидатури старости ВІРЧЕНКА Івана Віталійовича відбудуться у суботу, 04 грудня 2021 року, о 10.00 у селі Золотухи біля приміщення сільського клубу та об 11.00 у селі Тарасенкове біля приміщення Будинку культури.
На громадських слуханнях заслуховуватиметься кандидат на посаду старости,  присутні можуть виступати та ставити запитання. Жителі старостинського округу, які не змогли взяти участь в опитуванні, яке проводилося з 22 по 30 листопада 2021 року, мають право під час громадських слухань підписати підписні листи. У підписних листах, крім зазначення прізвища, власного імені та по батькові,  дати народження, вказується серія та номер паспорта громадянина України. Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

Організаційний комітет