У вівторок, 12 жовтня, заступник селищного голови Василь Яковенко провів виїзний прийом громадян на території Селецького та Лукімського старостинських округів

Жителі сіл Великоселецьке та Лукім’я порушили кілька важливих питань, серед яких перенесення ФАПу у приміщення школи (нагадуємо, що цього року школа у Великоселецькому стала початковою, тому більша частина приміщень є незадіяною), отримання громадянства України тощо.

Також заступник селищного голови відвідав соціальні заклади сіл, оглянув приміщення школи у с. Великоселецьке, у яке, крім ФАПу, буде перенесено бібліотеку та дитячий садок. Варто відзначити, що роботи у даному напрямку багато, але вона не стоїть на місці, допомагають у «великому переселенні» працівники школи, старостату, а також батьки діток, які ходять до школи та садочка.