Засідання комісії з питань захисту прав дитини: про що говорили?

Сьогодні, 8 жовтня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Оржицької селищної ради, до порядку денного якого було внесено 6 питань, з яких доповідала начальник служби у справах дітей Любов Алексеюк. Члени комісії розглядали питання про взяття на квартирний облік дитини-сироти, шляхи вирішення складних життєвих обставин, в які потрапила дитина, обговорили доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які неналежно виконують свої обов’язки, забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до соціальних закладів.

Рішення щодо цих питань будуть прийняті на найближчому засіданні виконавчого комітету Оржицької селищної ради.