Стартувала програма Президента «Зелена країна»: лісівники Полтавщини запрошують долучитися до створення лісів

  • 605

Фото без опису

З 1 жовтня по всій Україні загалом, і на Полтавщині зокрема, стартувала програма Президента «Зелена країна». Кожен охочий зможе взяти участь у корисній справі та посадити власні дерева, тим самим зробити особистий внесок у збільшення лісистості нашої області, і зробити країну зеленішою загалом.

За три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів.

Лісівники Полтавщини завчасно підготувалися до садіння лісу і мають достатню кількість садивного матеріалу, вирощеного у власних лісових розсадниках. Ми запрошуємо об’єднані територіальні громади, громадських активістів, молодь та всіх бажаючих приєднатися до загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом» та посадити своє дерево. До лісівничих заходів з висаджування дерев завжди долучаються тисячі жителі Полтавщини, тож очікуємо всіх активно взяти участь в осінній Акції, - повідомив начальник Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства Іван Гришко.

Восени на Полтавщині під час акції «Створюємо ліси разом», яка триватиме з 1 жовтня і до 30 листопада, відповідно до сприятливих погодних умов висаджування дерев, сіянців та саджанців, планують створити понад 100 га нового лісу.

На спеціальному сайті https://zelenakraina.gov.ua/ кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і покажуть, як садити ліс.

Крім того, можна не просто висаджувати дерева, а й допомогти хворим дітям. Обирайте область, де хочете, щоб висадили ліс, робіть благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям.

Мета цієї акції не тільки озеленити нашу країну, а і допомогти онкохворим дітям.

Чисте довкілля - це наша спільна відповідальність. Приєднуйтеся до участі в акції «Створюємо ліси разом» та діліться фото, де ви саджаєте дерева: це можна зробити все на тому ж сайті «Зелена країна».

Якщо бажаєте висаджувати дерева разом із лісівниками, залишаємо контакти, до кого можна звернутися з організаційних питань у в ДП "Лубенський лісгосп"- відповідальна особа- провідний інженер лісових культур Хоруженко Ірина Сергіївна, ( Моб: 0993581210; 0536171645 ).