Робочі візити до населених пунктів громади

Робочі візити до населених пунктів громади

05 жовтня заступник селищного голови Василь Яковенко з робочими поїздками відвідав села Плехів, Тарасівку, Чутівку та Новий Іржавець, де провів особистий прийом громадян, оглянув заклади соціальної сфери – Плехівську гімназію та дошкільний заклад, Тарасівський та Новоіржавецький сільські клуби-філії, Чутівську амбулаторію сімейної медицини, поспілкувався з мешканцями та старостами. Відзначив позитивний досвід соціального підприємництва, яке здійснюють фермерське господарство «Плехів-Агро» та ТОВ «Баришівська зернова компанія» від. Чутівка. ФГ «Плехів-Агро» в особі голови Ірини Нестеренко наразі здійснює ремонт шкільного приміщення, в якому навчатимуться учні 1 класу, ТОВ БЗК встановило новий паркан навколо Чутівської гімназії.

Начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної ради Оксана Шевченко консультувала зацікавлених мешканців щодо порядку призначення житлових субсидій.

Цього ж дня селищний голова Олена Сидоренко побувала у селі Маяківка, де поспілкувалася з мешканцями та особисто переконалась у завершенні реалізації минулорічного проєкту Бюджету участі Полтавської області «Тут б’ється серце культури» з благоустрою території навколо сільського клубу – філії. Кошти обласного та місцевого бюджету 50/50 були спрямовані на придбання та встановлення тротуарної плитки.