У Центрі культури та дозвілля із професійним святом вітали працівників освіти

3 жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. А вчора, 30 вересня, з нагоди свята освітяни громади приймали вітання від працівників Центру культури і дозвілля та Публічної бібліотеки. Артисти подарували глядачам теплі слова вітань, пісні та гумористичні мініатюри. Від імені виконавчого комітету Оржицької селищної ради працівників освіти із професійним святом вітали заступник селищного голови Василь Яковенко та начальник відділу освіти Наталія Стасенко, а також голова територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України в Оржицькій селищній територіальній громаді Ірина Семперович. Вони побажали усім присутнім здоров’я, щастя, успіху у професійній діяльності, достатку та злагоди у родинах.

По завершенню концерту освітяни бурхливо аплодували артистам у знак подяки за вітання, а самі артисти подякували залу за таку щиру реакцію на їх виступ. А це означає, що усі отримали задоволення , бо відпочивали душею.