Засідання курглого столу, присвячене відзначенню 30-ї річниці Незалежності України

25.08.2021 року з нагоди Дня Незалежності України, за ініціативи начальника Лубенського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Віти Дикої, відбулось засідання круглого столу присвячене відзначенню 30-ї річниці цього свята, в якому взяли участь головний спеціаліст Оржицького бюро правової допомоги Богдана Тилюк, головний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Оржицької селищної ради Таміла Деркач, головний спеціаліст-фахівець із соціальної роботи виконавчого комітету Оржицької селищної ради Аліна Храпаль та старший дільничний офіцер поліції Сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №2 Лубенського районного відділу поліції Головного управління Національної Поліції в Полтавській області Тарас Ворона.

Під час зустрічі учасники заходу обговорили тему: «Консолідація зусиль для розбудови нашої держави як незалежної та демократичної країни». Громадяни, що знають та можуть відстоювати свої законні права та свободи, є тією рушійною силою, що здатна відстояти незалежність нашої держави та сприяти її розбудові. Проведення спільних правопросвітніх заходів та допомога у відстоюванні прав громадян – основні напрямки діяльності про які домовились учасники заходу.

По закінченню заходу начальник Лубенського районного сектору №2 Віта Дика висловила слова вдячності за співпрацю організація-партнерам, після чого учасники переглянули презентацію «Підсумки роботи філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області за 6 місяців 2021 року».Фото без опису