Ефективність вакцинації у боротьбі з коронавірусом доведена й сягає 95%

  • 524

Ефективність вакцинації у боротьбі з коронавірусом доведена й сягає 95%

Як повідомляє офіційний сайт Полтавської ОДА, на Полтавщині зафіксувано перший випадок штаму "Дельта". Це – вагома причина вакцинуватися від коронавірусу. Про це голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив під час апаратної наради 9 серпня.

«Є приклади населених пунктів в Україні, де вакцинація населення сягнула 70%. Там захворюваності на COVID-19 практично не фіксують. Укотре звертаємо увагу на необхідність проведення роботи з населенням, а також із підприємствами й установами, де виїзні бригади можуть провести щеплення», – зауважив Олег Синєгубов.

За словами першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна, було проведено аналіз виявлених випадків коронавірусу за попередні два тижні. «95% хворих – це не вакциновані особи. Доводимо цю інформацію для роздумів усім», – сказав Дмитро Лунін.

«Ситуація на території України погіршується з боку східних країн. Кількість випадків захворюваності зростає. Майже у всіх областях уже виявлено штам «Дельта». Наше завдання – максимально дотримуватися усіх протиепідеміологічних заходів, – зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак. – За кількістю підтверджених випадків Полтавщина перебуває в нижній десятці серед регіонів. Знаходимося на плато, але з минулого тижня фіксуємо збільшення кількості хворих на коронавірус».

Наразі у лікувальних закладах знаходиться 45 пацієнтів, у реанімації – 6, блоках інтенсивної терапії – 19. Є пацієнти, які повернулися з відпочинку й отримують лікування.

Сьогодні на рівні держави є доручення працювати над забезпеченням достатньої кількості засобів індивідуального захисту в лікарнях. З’явилися нові стандарти щодо функціонування системи медичних газів у закладах медицини області. У кожному з 12 закладів, визначених для лікування COVID-хворих, має бути кріоциліндр, кисень, вироблений із повітря, рамка для відповідного забезпечення балонним киснем.

«Ефективність вакцинації у боротьбі з коронавірусом доведена й сягає 95%. Маємо достатню кількість вакцини в області. Продовжують діяти 93 пункти щеплень, пересувні бригади, амбулаторії, де можна вакцинуватися максимально зручно та безкоштовно», – підкреслив Віктор Лисак.

https://www.adm-pl.gov.ua/news/efektivnist-vakcinaciyi-u-borotbi-z-koronavirusom-dovedena-y-syagaie-95Фото без опису