Безоплатна правова допомога на Полтавщині, які її можливості, основні орієнтири у роботі, які послуги можуть отримати громадяни звернувшись до центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги

  • 532

Фото без опису

Про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини та найактуальніші юридичні коментарі читайте у липневому випуску щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Безоплатна правова допомога на Полтавщині, які її можливості, основні орієнтири у роботі, які послуги можуть отримати громадяни звернувшись до центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги. Про це і не тільки читайте у черговому номері видання.

4-го липня в Україні відзначають День Національної поліції про те як відзначали своє професійне свято наші партнери – правоохоронці Полтавщини читайте у липневому випуску газети.

П’ятий рік поспіль громади Полтавщини об’єднуються, щоб перемогти та втілити в життя такі важливі й актуальні проєктні ініціативи в рамках конкурсу «Бюджет участі Полтавської області». Про особливості ініціативи, умови участі читайте у матеріалі від наших партнерів – представників Полтавської обласної ради.

XIII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги як він відбувався на Полтавщині читайте у матеріалах від фахівців Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

Успіхами Пришибської громади Полтавської області ділиться її очільниця Валентина Городянко у рубриці «Життя ОТГ».

Електронні трудові книжки. електронні лікарняні, про ці та інші законодавчі новації інформують представники Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

У рубриці «Новини від партнерів» читайте як завдяки фаховим діям представників прокуратури вдалося захистити права місцевої громади Полтавщини.

Про волонтерів системи БПД Полтавщини та з інформацією про їх діяльність можна ознайомитися у черговому випуску юридично-просвітницької газети.

Про свій шлях становлення як юриста у системі БПД та успішні практики захисту прав клієнтів розповідає очільниця Козельщинського бюро правової допомоги Аліна Юрченко у рубриці «Людина права»

Про найцікавіші роз’яснення правового характеру дізнавайтеся з постійних рубриках видання: сторінка адвокат консультує, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

У кожному номері видання читачі мають можливість ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД, переглянути відеоконсультації фахівців системи БПД.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

https://docs.google.com/.../2PACX.../pub...

Приємного читання!