Для осіб, які перебувають на обліку в центрі пробації, було проведено захід «Торгівля людьми: це може трапитися з кожним», присвячений Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми

У середу, 21 липня, головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету Оржицької селищної ради Тамілою Деркач, фахівцем Оржицького районного сектору філії «Центр пробації» в Полтавській області Романом Куликом та головним спеціалістом відділу «Оржицьке бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богданою Тилюк для осіб, які перебувають на обліку в центрі пробації, було проведено захід «Торгівля людьми: це може трапитися з кожним», присвячений Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, який відзначають 30 липня.

Під час заходу присутніх було ознайомлено з таким ганебним порушенням прав людини, як торгівля людьми. Були названі основні передумови поширення цього явища, адже від нього може постраждати будь-хто незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Наприкінці заходу присутні переглянули тематичний відеоролик та отримали інформаційний матеріал.Фото без опису