Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до рішення десятої сесії восьмого скликання Оржицької селищної ради від 09 липня 2021 року2 «Про проведення конкурсу та формування конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги».

Формування конкурсної комісії проводиться у відповідності до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість – вісім осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

-    представники Оржицької селищної ради;

- представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги», обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Оржицької селищної ради на ім’я селищного голови за адресою: смт Оржиця, вул. Центральна, 24 (у робочі дні з 08:00 до 17:00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00)

Пропозиції приймаються протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення з 15 липня 2021 року до 29 липня 2021 року (включно).