7 липня сазонівчани святкують День села

З року в рік у селі Сазонівка майже не святкують Івана Купала. Все тому, що жителі цього села відповідально готуються до більш значимої для них події – Дня села.

Святкувати сазонівчани почали зранку – святкова концертна програма рясніла вітальними словами, які лунали з вуст учасників художньої самодіяльності села. Від імені місцевого самоврядування усіх присутніх привітав заступник Оржицького селищного голови Василь Яковенко, який побажав миру і процвітання цьому співочому хліборобському селу.

Опісля артисти подарували глядачам пісенні вітання, а наймолодшим, найстаршим жителям села, ювілярам – подарунки, квіти, гучні оплески та справжнє родинне тепло.

Варто зазначити, що спонсорами свята стали господарюючі суб’єкти, які здійснюють свою діяльність на території села, а саме СТОВ «Красенівське» та ТОВ «Баришівська зернова компанія». За неоціненну допомогу в організації свята спонсорам вдячні усі жителі Сазонівського старостинського округу.