Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр"

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Оржицької селищної ради Полтавської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Оржицької селищної ради Полтавської області, вул. Центральна  100, с.Круподеринці, Лубенський район, Полтавська область, 37721.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

Директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Оржицького району Полтавської області:

- громадянин України;

- вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста;

- стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду директора Комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр»:

-  заяву про участь у конкурсі;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у відділ освіти виконавчого комітету Оржицької селищної ради. відповідальній особі – Шкоді Тамілі Михайлівні за адресою:

смт Оржиця, вул. Центральна, 24, Лубенського району, Полтавської області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  30 червня по 19 липня 2021 року – подання претендентами документів;

- з 20 по 26 липня 2021 року вивчення конкурсною комісією поданих документів;

-   27 липня 2021 року – конкурсний відбір на перевірку  знання законодавства України у сфері дітей з особливими освітніми потребами, знання основ спеціальної педагогіки, знання основ управління діяльності ІРЦ;

-  28 липня 2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Шкода Таміла Михайлівна

91-1-38