Конкурс на заміщення вакантної посади

  • 480

ОРЖИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади виконавчого комітету селищної ради:

  • головного спеціаліста – фахівця із соціальної роботи виконавчого комітету Оржицької селищної ради (1 вакансія)

Вимоги до кандидатів: громадянство  України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, вільне володіння державною мовою, впевнене користування ПК та оргтехнікою, без вимог до стажу роботи.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

2. Особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Електронна декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік (як кандидата на посаду);

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового  квитка (для військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту з додатками;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

9. Письмова заява, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

Термін подачі документів

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення, до 24 червня 2021 року включно.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за адресою: 37700, Полтавська область, Лубенський район, смт Оржиця вул. Центральна, 24 та за телефоном:    (05357) 91-6-47 (з 8-00 до 16-00 години з понеділка по п`ятницю).

Фото без опису