Представники виконкому селищної ради вакцинуються проти Covid-19

Вакцинуватися чи ні?

Наразі це питання гостро постало у суспільстві і наша громада не є винятком, адже часто-густо ми чуємо різні думки з цього приводу - як оптимістичні, так і песимістичні. Але все ж, за даними Оржицького центру ПМСД, темпи вакцинації на території громади зростають. Вакцинуються проти коронавірусу і представники виконавчого комітету Оржицької селищної ради.

На фото - староста Золотухинського старостинського округу Андрій Базяка, який своїм прикладом закликає жителів громади вакцинуватися проти Covid-19. «Щепився СoronaVac -ом і почуваюся чудово», - сказав після введення препарату Андрій Федорович.

А ми нагадуємо:

КНП «Оржицький центр ПМСД» запрошує жителів громади на щеплення проти COVID-19 вакциною CoronaVac (виробництво - Китай).

Для запису на вакцинацію звертайтесь до своїх сімейних лікарів.

Тел. для довідок: 0663149520

Тел. головного лікаря: 0971667818