Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Оржицької селищної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Оржицької селищної ради на 2021-2024 роки

1. Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Програма економічного і соціального розвитку Оржицької селищної ради на 2021-2024 роки» (далі – Програма).

Програма є документом, який визначає розвиток громади в середньостроковій перспективі, підготовлена на підставі місцевих галузевих програм за пропозиціями виконавчих органів та постійних комісій селищної ради, а також підприємств, установ та організацій громад, що задіяні у виконанні поставлених завдань.

Програма спрямована на ефективне розв’язання проблем економічного
і соціального характеру та ґрунтується на аналізі тенденцій розвитку економіки, поточної економічної ситуації в громаді, актуальних проблем
і пріоритетів соціально-економічної сфери, а також на припущеннях,
що враховують внутрішні та зовнішні фактори розвитку громади.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Оржицька селищна рада.

3. Передбачувана процедура обговорення, у тому числі:

а) дата початку та кінця здійснення процедури обговорення – з 3 червня 2021 року по 10 червня 2021 року;

б) способи участі громадськості – шляхом надання письмових зауважень та пропозицій;

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом Програми:

Відділ економічного розвитку та муніципальних інвестицій виконавчого комітету Оржицької селищної ради; адреса: 37700, смт Оржиця, вул.. Центральна, 24.

г) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Відділ економічного розвитку та муніципальних інвестицій виконавчого комітету Оржицької селищної ради, адреса: 37700, смт Оржиця, вул.. Центральна, 24, електронна пошта: info@orz-rada.gov.ua

Зауваження та пропозиції подаються в строк до 10 червня 2021 року включно.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту Програми – немає необхідності.

Письмові пропозиції подаються фізичними та юридичними особами в порядку, передбаченому чинним законодавством. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

З проєктом Програми можна ознайомитись на офіційному сайті Оржицької селищної ради за посиланням: https://orz-rada.gov.ua/programa-ekonomichnogo-rozvitku-17-06-44-03-06-2021/