«Відтепер державні службовці можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності», – Ігор Панченко

  • 383

ПОСАДОВІ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТЕЖ МАЮТЬ ВОЛОДІТИ СУЧАСНИМИ ПРОФЕСІЙНИМИ КОМПЕТЕНТНОСТЯМИ У СФЕРІ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

«Відтепер державні службовці можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності», – Ігор Панченко

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність для державних службовців. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

«Відтепер державні службовці можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності. В реаліях сьогодення вони обов’язково мають володіти сучасними професійними компетентностями, адже кількість бюрократичних, паперових процедур скорочується і робота державного службовця вже не така, як кілька років тому. Що більше держслужбовців опанують цифрові інструменти і матимуть мотивацію навчатися новому, то продуктивнішою буде їхня робота та легше буде впроваджувати реформи в роботі державного апарату», – розповів Ігор Панченко.

Пройти національний тест для державних службовців та оцінити 30 цифрових компетентностей можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/digigram.

«Після складання національного тесту на цифрову грамотність для держслужбовців кожен отримає електронний сертифікат і зможе вдосконалити свої цифрові навички», – наголосив Ігор Панченко.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації розповів, що Міністерство цифрової трансформації України активно впроваджує та реалізує проєкт Дія. Цифрова освіта, який включає в себе два напрями:

- освітню національну онлайн-платформу, яка діє за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/ де розміщено понад 55 різних освітніх серіалів, які є абсолютно безкоштовними і доступними для всіх;

- мережу освітніх хабів – точок доступу до інтернету та комп’ютерів для громадян, які хочуть навчатися та не можуть зробити це вдома. З переліком хабів в Україні в цілому і на Полтавщині зокрема можна ознайомитися за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/hubs.

«Наразі в області працює понад 170 хабів, які розташовані на базі бібліотек, молодіжних центрів та громадських організацій», – розповів Ігор Панченко.

Фото без опису