Шановні жителі Оржицької громади віком 40+! Здоров’я — найбільша цінність. Подбайте про себе вже сьогодні

  • 678

Здоров’я — найбільша цінність. Подбайте про себе вже сьогодні

Шановні жителі Оржицької громади віком 40+!

Запрошуємо вас пройти скринінг здоров’я за державною програмою «Скринінг здоров’я 40+», яка допомагає на ранніх етапах виявити ризики серцево-судинних захворювань та цукрового діабету.

В Оржицькій лікарні та Оржицькому Центрі ПМСД скринінг проводять фахівці закладів. Так, для попереднього запису та визначення дати й часу прийому в КНП «Оржицька лікарня» необхідно звернутися до відповідальних медичних сестер Ольги Григорівна Єременко за телефоном 066 616 62 46 та Тетяни Миколаївни Момот 0667343918.

Прийом проводять лікарі Наталія Віталіївна Кришталь та Лариса Петрівна Злиденна у кабінеті № 6 поліклінічного відділення лікарні.

Процедура обстеження триває до 1,5 години та включає:

▪️ анкетування та огляд лікаря;

▪️ вимірювання артеріального тиску;

▪️ оцінку ваги та зросту;

направлення на аналізи крові;

▪️ ЕКГ (при встановленій гіпертонії);

▪️ консультацію та рекомендації за результатами.

Під час обстеження пацієнт проводиться забір крові із вени на:

▪️ ліпідограму — для оцінки стану судин та ризику атеросклерозу;

▪️ аналіз на глікований гемоглобін — для виявлення прихованого цукрового діабету (врахуйте, що аналізи необхідно здавати натщесерце).

Після отримання результатів лікар оцінить індивідуальні ризики та надасть рекомендації щодо способу життя або необхідності додаткових обстежень.

Щоб скористатися програмою, необхідно оформити спеціальну «Дія.Картку» для програми «Скринінг здоров’я 40+».

Ті, хто має ID-картку або закордонний паспорт, можуть оформити заявку самостійно через застосунок «Дія».

Усі інші можуть звернутися за допомогою до ЦНАПу Оржицької селищної ради. Також «Дія.Картку» можна оформити у відділеннях банків-партнерів, зокрема, Приватбанку.

Оплата за фактично надані послуги здійснюється у день обстеження безготівково через термінал медичного закладу з «Дія.Картки» — у Гаманці смартфона або з пластикової картки.

Сьогодні вже не потрібно чекати дня народження чи спеціального запрошення, щоб подбати про власне здоров’я. Звернутися для проходження скринінгу здоров’я 40+ можна у будь-який зручний для вас час.

Головне — не відкладати турботу про себе, адже своєчасне обстеження допомагає виявити ризики захворювань на ранніх стадіях та зберегти здоров’я.
Фото без описуФото без описуФото без опису