Тема обговорення - участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади»

  • 435

Сьогодні під час робочої зустрічі заступника начальника Оржицького сектору поліцейської діяльності Олександра Комарова із селищним головою Оленою Сидоренко обговорювали можливість участі Оржицької громади у проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Під час зустрічі йшлося про участь громади у створенні нової станції ПОГ в одному із сільських населених пунктів громади. Зважаючи на обмежені фінансові можливості селищного бюджету, громада готова забезпечити службовий автомобіль поліцейського пально-мастильними матеріалами та облаштувати саму станцію, на сам же транспортний засіб кошти знайти наразі досить складно. Попри це є розуміння, що присутність поліцейського офіцера безпосередньо в громаді — це не лише оперативніше реагування на виклики, а й профілактика правопорушень, постійна комунікація з жителями та підвищення рівня безпеки на території громади.

Наразі триває пошук можливих шляхів реалізації цього важливого для громади питання.

Фото без описуФото без опису