ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ ОРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

• 128

На виконання вимог чинного законодавства Оржицькою селищною радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Оржицької селищної територіальної громади (Рішення №12 від 16.02.2022 року).

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Термін внесення пропозицій триватиме до 25.03.2022.

Пропозиції можна надавати:

- шляхом нанесення пропозицій на веб-карті за посиланням: https://arcg.is/1zKbeb

- поштою на адресу: Виконавчий комітет Оржицької селищної ради, вул. Центральна, 24, смт  Оржиця, Полтавська обл., 37700.

- на електронну адресу (е-mail): info@orz-rada.gov.ua

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Виконавчий комітет Оржицької селищної ради